Fruit such as dried/fresh strawberries or banana slices can also be added, making for a more varied taste, and the packaging is rather nice and cheerful too, and will likely help sell the Corn Flakes to skeptical children.Unfortunately however they are prohibitiely expensive, costing around ??2 or more for a normal sized box, and there is no real reason to part with this cash when you can get what